КАТАЛОГ
Корзина

Зачистки і ручний інструмент

Виробник: Konig Артикул: AP01_aparat
Даний апарат призначений для зачистки профілю пвх після зварювання. Стамеска виготовлена ​​так щоб ви змогли зробити чистку не пошкодивши плівки. Ній удобнор працювати цілий день: легкі алюмінієвий каркас, зручна ручка-тримач (мундштук).&Nbsp; Ніж йде в комплекті. При необхідності його можна замі..
1160 грн
Без ПДВ:1160 грн
Виробник: Konig Артикул: AP04_aparat
Даний углозачістной апарат призначений для зачистки внутрішнього кута профілю пвх після зварювання. Ним удобнор працювати цілий день: легкі алюмінієвий каркас, зручна ручка-тримач (мундштук),  є можливість регулювати подачу завдяки електродвигуна  (потужність якого 22000 об/хв). Ніж йде..
3400 грн
Без ПДВ:3400 грн
Виробник: Konig Артикул: AP05_aparat
Даний углозачістной апарат призначений для зачистки зовнішнього кута профілю пвх після зварювання. Ним удобнор працювати цілий день: легкі алюмінієвий каркас, зручна ручка-тримач (мундштук),  є можливість регулювати подачу завдяки електродвигуна  (потужність якого 22000 об/хв). Ніж йде ..
3400 грн
Без ПДВ:3400 грн
AP03 Механічний апарат для зачистки поверхні KONIG
Популярний товар
Виробник: Konig Артикул: AP03_aparat
Даний апарат призначений для зачистки профілю пвх після зварювання. Зачистка виготовлена ​​так щоб ви змогли зробити чистку не пошкодивши плівки, зачищати можна як в холодному так і в гарячому стані профілю. Також відмінністю механніческой зачісткіесть то що вона автоматично центруетпрофіль.&Nbsp; Н..
4800 грн
Без ПДВ:4800 грн
Виробник: Konig Артикул: AP16_aparat
Зачистки і ручний інструмент AP16 Апарат потрійного свердління KONIG AP16_aparat Konig..
8400 грн
Без ПДВ:8400 грн
Виробник: Konig Артикул: AP07_aparat
Даний апарат призначений для зачистки зовнішнього шва профілю пвх після зварювання. Зачистка виготовлена ​​так щоб ви змогли зробити дії не пошкодивши плівки, зачищати можна як в холодному так і в гарячому стані профілю, також цей апарат є універсальним і підходить під різні типи профілю. Відмінною ..
10000 грн
Без ПДВ:10000 грн
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)