- Шукаєте де купити Пильні полотна для електролобзиків дешево? ❯
- Поспішіть купити Пильні полотна для електролобзиків по акції ❯
- Ціна на найпопулярніші товари в категорії Пильні полотна для електролобзиків на okt.in.ua ❯
Пильні полотна для електролобзиків
Пилка електролобзика. Як обрати пильне полотно в магазині OkTools?
Полотно для електролобзика користується великою популярністю, адже багато домашніх майстрів та новачків віддають перевагу легкому та зрозумілому інструменту. Електричні лобзики Makita, Bosh, DeWalt, Metabo, STANLEY, Virutex можна зустріти у майстерні студентів дизайнерів, та навіть у жіночому арсеналі домашніх обладунків. Пилка і електролобзик допомагають швидко порізати багети картинних рам та домашніх ящиків для розсади, вони вправно підготують нескладні елементи збірки садових меблів та рибацьких стільців.
У кожного хазяїна чи хазяйки своє особисте бачення користі цього приладу. З його допомогою можна збирати великі модулі і конструкції, та навіть різати габаритні меблеві щити. Щоб використовувати по максимуму свій улюблений агрегат потрібно знати, які полотна треба придбати для кейсу.
Лобзик і полотно як цілий механізм
Електролобзик, вибір якого зробити дуже просто, потребує вправного оператора і окремі пили для різних матеріалів та товщини сировини. Ось тут і постає складне питання вибору на перший погляд такого звичайного інструменту як полотно. Багато майстрів після покупки електричного агрегату дуже часто зупиняли роботу з незрозумілих причин, адже не могли пояснити, чому край заготовки не рівний, різ не впевнений чи дуже грубий. Дерево і пилка можуть відмовлятися співпрацювати між собою, якщо вони не створені виробником одне для одного. Так само пластик, метал та композитні матеріали не зможуть оброблятись, якщо застосувати до них нетипову пилку. Якщо полотно для електролобзика по дереву чи пластику не підходить, ви одразу почнете скаржитись на роботу. В результаті можна втратити багато цінної сировини, адже похибка у 1 міліметр вважається суттєвою. Вібрації, коливання, застрягання пильного елементу – це все наслідок неправильного вибору змінного обладунку. І як би ви не намагалися дотримуватись правильного положення тіла, швидкості різу та інтенсивності освітлення - не зможете виправити ситуацію.
Лобзик, полотно якого поступово розхитується, може стати причиною травми майстра. Обирайте правильно інструменти до початку, не у процесі роботи. Між агрегатом та полотном мають бути досить гармонічні відносини без будь-якої напруги. Ідеально підібране полотно не зможе самовивільнитись із прижимної планки та завдати ушкоджень оператору чи матеріалу.
Полонтна для електролобзика купити у виробника від 11 гривень! Як зібрати свій кейс?
Рекомендуємо замовляти готовий набір полотен для електролобзика чи окремі екземпляри, якими плануєте регулярно користуватись. Зверніть увагу на маркування.
Тип хвостика (перша літера):
- U-подібний;
- F - Fein стандарт;
- M – Макіта стандарт;
- Т-подібний.
Полотно для електролобзика по металу, дереву та іншим матеріалам має конкретну довжину (наступні три цифри):
- 1 – коротке до 75 мм.;
- 2 – 75-90 мм.;
- 3 – 90 – 150 мм.;
- 7 – дуже довге від 150 міліметрів.
Розміри зубців (перша літера після цифр):
- А – найменші;
- В – маленькі;
- С – середні;
- D – великі.
Пильне полотно для електролобзика включає додаткові параметри (друга літера після цифр):
- R – реверсивні зубці;
- X – прогресивний крок зубчиків;
- P – високоточний різ;
- O – вузька спинка;
- F – біметалічна робоча частина.
Зверніть увагу на марку сталі, з якої виготовлена пилка для лобзика. У нас в наявності:
- BIM (ВМ) – витривала універсальна сталь біметалічного походження;
- HCS (CV) – пружна легована сталь для порізки дерева, композитних матеріалів, синтетичної сировини;
- HSS – швидкоріжуча сталева пила для твердих матеріалів;
- HW – для плит із гіпсу та волокнистого цементу, скловолокна та пористих матеріалів.
Які полотна для електролобзика замовляти? Для побутових та промислових потреб неодмінно знадобляться такі види пилок:
- з великими зубцями для грубого різу;
- з маленьким зубом для чистової порізки;
- з вузькою спинкою для тонкого пропилу;
- з реверсивними зубцями для лицьової порізки;
- з аверсивними – для розпошиву з тильної сторони;
- короткі полотна для тонких листів;
- середні – для дошки;
- довгі пили для важкого бруса;
- вузькі пили – обов’язкові при фігурній різці декоративних деталей.
Як вставити пильне полотно в електролобзик?
Останній і дуже важливий момент. Затисніть між великим та вказівними пальцями правої руки пильний інструмент, тримаючи його за робочу частину так, щоб зубці «дивилися» в напрямок розкрійного столу (на матеріал). Знайдіть у вимкненому з мережі пристрої гніздо, яке знаходиться за захисною кришкою. Великим пальцем лівої руки проверніть до упору (по годинниковій стрілці) обмежувач. Вставте у відкритий паз голівку пильного полотна до обмежувальної мітки на його поверхні. Відпустіть обмежувач. Перевірте роботу елекролобзика на окремому шматочку сировини у захисних окулярах.
Обирайте брендові пильні полотна BOSH, STANLEY, DeWalt, СМТ, Piranha німецького, італійського, американського, швейцарського, чеського, азійського виробництва в магазині надійного інструмента okt.in.ua