КАТАЛОГ
Корзина

механізми подачі

Виробник: Robland Артикул: _Robland_Polymatic_32
Автоподатчик Robland Polymatic 48 Недорогі та безпечні в експлуатації автоматичні подаючі пристрої Polymatic 48 Robland рекомендуються в якості додаткового обладнання для комбінованих, фрезерних, фугувальних та інших верстатів. Вони допомагають отримати кращу якість обробки завдяки невпинної і плавн..
0 грн
Без ПДВ:0 грн
Виробник: Robland Артикул: _Robland_Polymatic_34
Автоподатчик Robland Polymatic 32 Недорогі та безпечні в експлуатації автоматичні подаючі пристрої Polymatic 34 Robland рекомендуються в якості додаткового обладнання для комбінованих, фрезерних, фугувальних та інших верстатів. Вони допомагають отримати кращу якість обробки завдяки невпинної і плавн..
0 грн
Без ПДВ:0 грн
Виробник: Robland Артикул: _Robland_Polymatic_48
Аспіраційна установка ABS2200FLEX_400 пройшов європейську сертифікацію CE. Опис: · механізм переміщення, що входить в стандартну комплектацію, дозволяє легко пересувати витяжну установку всередині приміщення · велика продуктивність при маленькій площі · матерчатий фільтруючий елемент · проста устано..
0 грн
Без ПДВ:0 грн
Виробник: Holzmann Артикул: Holzmann_SF_344
опорна стійка входить в комплект постачанняточні регульовані напрямні у формі ластівчиного хвоста для пазования прямокутних отворівідеально підходить для виготовлення шипових з'єднань у твердій та м'якій деревинірегульовані упори для пазования з повторюваною точністювеликі маховики для простого нала..
0 грн
Без ПДВ:0 грн
Виробник: Holzmann Артикул: Holzmann_SF_444
Holzmann SF 344 – современное устройство для подачи заготовок, главным достоинством которого является его способность непрерывно работать в течение длительного времени. Отличается чрезвычайно высокой производительностью двигателя, можно переключать скорости. Механизм подачи SF 344 произведен по нове..
0 грн
Без ПДВ:0 грн
Виробник: DINCMAK Артикул: SF324N_400V
Круглопильний верстат Robland E 45 призначений для подовжнього, поперечного розпилювання, а також розпилювання під різними кутами дощок, брусків, клеєного щита, плитних і листових матеріалів з деревини різних порід і деревних матеріалів. Потужність двигуна верстата 7,5 кВт. Верстат випускається як з..
26911 грн
Без ПДВ:26911 грн
Виробник: Holzmann Артикул: SF344N-8_400V
прецизионное и плавное перемещение стола благодаря многорядным подшипникампросте регулювання висоти столу з допомогою направляючих у формі ластівчиного хвостадва положення висоти столу встановлюються за допомогою маховикависокоякісний 2-кулачковий патрон для професійного затиску пазових сверделпатру..
41060 грн
Без ПДВ:41060 грн
Виробник: Holzmann Артикул: SF444N-8_400V
Holzmann MTY 8-70 – це заточний верстат, головним призначенням якого є заточування пив з дисковим ріжучим елементом по передній і задній поверхні. Так само, за допомогою MTY 8-70 можна здійснювати заточування по передній і задній гранях. Точильний диск має алмазне покриття, що забезпечує швидку і г..
45157 грн
Без ПДВ:45157 грн
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)