Пили  відмінної якості, і все-таки - рвуться. В  чому справа?

Існують два типи розриву на стрічковому полотні:

 1. Розрив пили по зварному шву;
 2. Розрив пили по тілу;

Не спишіть змінювати інструмент або переходити на іншого виробника тим самим ви не вирішити проблему  але приховаєте її до наступної партії. Стрічкові полотна будуть рватися інтенсивність праці знижуватися до поки не буде знайдена сама причина і в цьому ми вам допоможемо.


Першочергове що призводить до розмикання пили:

 1. Не достатнє очищення місця стику.
 2. Надмірний або не надмірний нахлест країв кільця
 3. Недотримання режимів зварювання і відпалу.


Не слід забувати за роліки:

 1. Регулювання напрямних роликів, одна з важливих операцій на стрічкових пилорамах. Крім того, від правильного регулювання роликів, буде залежати кінцевий розмір матеріалу.
 2. Для початку перевірте стан роликів пили.
 3. Поверхня роликів, що контактує з пилкою не повинна мати слідів вироблення, а на борту ролика не повинно бути глибоких рисок.
 4. Вироблення на поверхні роликів небезпечна тим, що при роботі верстата виникає підвищена вібрація, яка веде до періодичного зміни натягу пилки, причому ця зміна відбувається з високою частотою.


 Ремені:

 1. На ременях неприпустимо наявність розривів.
 2. Разлохмачуванню поверхні і надмірного забруднення налиплими тирсою.
 3. Якщо при натягу пилки до робочого тиску відстань між пилою і шківом менш 0,8 мм, то такий шківних ремінь необхідно замінити.
 4. Зазвичай замінюються одночасно обидва ременя.
 5. Непридатні ремені збільшують навантаження на полотно для стрічкової пилки по дереву, від дедалі більшого сили тертя воно перегрівається і зношується.Якщо пилка  пускає хвилі ?

То це ще одна причина, по якій можуть рватися стрічкові пилки, і наступний крок - це діагностика причини здуття або хвилі, або, по-іншому, геометрії площині полотна. Під час роботи, на пилку виявляється дуже великий тиск, крім того, вона сильно нагрівається - все це необхідно з'ясувати.