Вибір стали для стрічкового полотна дуже важливий, але на цьому процес створення готової стрічкової пилки не закінчується. Справа в тому що сталеливарний завод відпускає сталь з похибкою різних параметрів (складу легуючих елементів, твердості і тд). Цей нюанс в більшості випадків грає не на руку кінцевому споживачеві. І якщо виготовити пили з такою стали ми отримаємо зразок дешевого полотна. Звичайно на перший погляд воно вигідніше АЛЕ несе в собі "небезпеку" для клієнта.

Якщо ви працюєте в сфері деревообробки вже давно, ви можливо помітили як згодом якість ріжучого інструменту деяких виробників помітно погіршується, а в гіршому випадку вже отримавши другу партію товару ви просто втрачаєте гроші, так як ресурс роботи стрічкових пилок не такий як ви очікували.

Розумієте, для того щоб побачити похибка стали потрібно мати лабораторію для взяття хімічний аналізу її складу. Це тільки половина справи. Крім цього потрібно мати дороге обладнання для усунення тих чи інших похибок. І, звичайно, це впливає на ціну товару.

Вартість пилки яка пройшла цей контроль приблизно на 50 грн. більше від тієї яка проводитися з похибкою параметрів. Правда ж краще переплатити кілька гривень щоб зберегти кілька тисяч? Ви можете в цьому переконатися порахувавши скільки грошей ви витратите в середньому на обробку 1го куба дерева з дешевими і дорогими пилами.

Ми вже більше 20 років співпрацюємо тільки з заводами які проводять контроль якості стали, одним з них і є Armoth. І вам радимо! Якщо потрібна додаткова консультація звертайтеся!