Стрічкові пили Armoth виготовляються великим польським виробником стрічкових пилок для пилорами та іншого різального інструменту для підприємств сфери деревообробки QSGS Technology, яка веде свою діяльність ще з 1995 року.

З самого початку компанія QSGS (Quality of Swedish German and Swiss Technology, що в перекладі означає якість шведських німецьких і швейцарських технологій) орієнтується на постійний розвиток і поліпшення, інноваційне мислення та використання передових технологій, що в місці з багаторічним досвідом кваліфікованим персоналом забезпечує стабільно високу якість інструментів, і як результат десятки тисяч задоволених клієнтів.

.

Якість всієї продукції ТМ Armoth відповідає найвищим стандартам, спеціально для досягнення цих цілей створена власна лабораторія на території заводу, а все інноваційні технологічні процеси які використовуються у виробництві захищені патентом.


Але на цьому ми не зупинилися і прагнучи до постійного вдосконалення, ми внесли масштабні зміни в наш виробничий процес і виробляємо стрічкове полотно більш високої якості в якому ми поліпшили всі його експлуатаційні характеристики.


Своїми партнерами ми вибираємо тільки надійних виробників які поділяють наші цінності про надання тільки найкращого свої клієнтам і можуть запропонувати стрічкові пилки стабільної якості, саме надійність ріжучого інструменту і незмінність його якості є концепцією наiего магазину OKTools. Серед них завод Risse + Wilke з Німеччини, який виробляє найголовніше для наших стрічкових піл- а саме холоднокатану стрічку, для виробництва якої використовують високолеговану сталь Thyssen-Krupp. Компанія ALD Technik надала висококачесвтенное обладнання для компанії Armoth для індуктивного загартовування зубів, для виготовлення якого використовуються новітні технологічні процеси термообробки металів. Виробник з Німеччини Kesel надав калібрувальні машини, завдяки яким Armoth виготовляє прямолінійні пилки зі стабільними механічними показниками.


Таким чином, завдяки високоякісної сталі, новітньому обладнанню для загартування зубів, постійної автоматизації та модернізації виробництва, а найголовніше любові до своєї справи - ми створили широкий вибір стрічкового полотна для деревообробки торгової марки Armoth і змогли забезпечити їх високу якість.

 

Лабораторі и контроль якості

Завдяки лабораторії: дослідження та перевірки полотна завод гарантує стабільне качетве продукції і точність вимірювань в 1 нм (1/1000 мм), в тому числі і з використанням безконтактної технології вимірювання.


Для перевірки і контролю якості при виготовленні полотна на виробництві ми використовуємо високотехнологічне вимірювальне обладнання. . Загалом, контроль якості стрічкових пилок Armoth (Армот) сертифікований за системою ISO 9001 і відбувається в 3 етапи:


1. перевірка стали яка прибула з прокатного заводу;


2. перевірка міцності та еластичності безпосередньо при самому виробництві.


3. контроль якості готової продукції. Сюди включається: контроль полотна на відповідність технічним вимогам міжнародних стандартів; перевірка якості з'єднання (зварювання) решт полотна; контроль якості правки полотна; контроль якості заточки зубів.


Дослідницькі роботи які робляться в лабораторії є: перевірку термічною обробкою, перевірку на довговічність стали, контроль ресурсу продуктивності ріжучої кромки, допуски на форму.


Таким чином, високотехнологічна лабораторія забезпечує незмінно високу якість ріжучих інструментів.