Причина Як це вирішити?
Некоректне / несиметричне розведення зубців стрічкових полотен

Якщо ви точите та розводите пилу на місці самостійно перевірте якість заточки та розводки або замовте цю послугу у нас.

(!) Якщо, ви отримали від нас пилу R O H і вона пускає хвилю телефонуйте до нас! Ми або вирішимо проблему або замінимо Вам пили. Якщо це сталося з нашої вини ми відшкодуємо всі супутні витрати.

В результаті некоректної технології заточення, на ріжучий кромці полотна залишився грат / задирки Коригувати техніку заточення зубців стрічкового полотна згідно рекомендацій.
Підшипники шківи / роликів напрямних занадто зношені Здійснити діагностику підшипників елементів верстату та замінити їх в разі необхідності
Нещільна система натяжіння стрічкового полотна Здійснити діагностику підшипників елементів верстату та замінити їх в разі необхідності
Некоректне натяжіння полотна Заміряти поточний рівень натяжіння та коригувати його відповідно до рекомендацій виробника обладнання.
Надмірна швидкість подачі Працювати на режимах різання, котрі рекомендовані виробником верстата.
Пила некоректно розміщена у верстаті — зубці інструменту перебувають у контакті зі шківом та роликами напрямних, в результаті чого втрачають розведення з одного боку Розміщувати пилу таким чином, щоб зубці виходили за межі шківів та напрямних роликів на свою повну довжину + 1-3 мм.
Ролики напрямних не відцентровані Відцентрувати ролики напрямних так, щоб вони знаходилися в одній площині.