Причина Як вирішити
Зуби пили затуплені Перевірте заточку пили. У момент роботи на зубцях пили з’являютсья мікротріщини. Для цього і проводиться заточка: щоб «вибрати»/зточити їх. Якщо це не зроблено вони розростаються і пила пускає тріщину. Важливо: перевірте чи заточений не лише зуб а й міжзубна пазуха.
Замалий радіус міжзубної пазухи Перегляньте та відкоригуйте техніку заточки пили. Потрібно переточувати не тільки зуби а й міжзубну пазуху. Заточка якої повинна відбуватися рівномірно із зубцями.
Некоректне натяжіння полотна на шківах Перегляньте правила користування вашим обладнанням та відкоригуйте натяжіння відповідно до рекомендацій.
Надмірна швидкість подачі Перегляньте правила користування вашим обладнанням та відкоригуйте швидкість подачі відповідно до рекомендацій.
Міжзубна пазуха та полотно пили в цілому втратили пластичність через перегрів Зазвичай це відбуваєтсья в результаті сильної подачі заточного каменю. Налаштуйте заточне обладнання, спробуйте замінити свій на заточний камінь на інакший з меншою зернистістю та твердістю.
Некоректне розведення зуба Спробуйте різні варіанти розведення зуба, можете звернутися до нас за рекомендацією.
Стулки напрямних розведені занадто далеко від заготовки Звести стулки напрямних максимально близько до оброблюваного матеріалу
Після роботи пила залишилась натягнутою на шківах верстату Завжди зменшувати натяжіння полотна, коли воно залишається на шківах, навіть у не робочий час
Полотно перегріте Зазвичай це відбувається чере те що пила працює занадто довго без «відпочинку». Працюйте відповідно до рекомендацій, зніймайте пилу на заточку ще ДО ТОГО як пила затупилася. Також рекомендуємо перевірити справність та інтенсивність подачі охолодження.
Кут нахилу передньої поверхні зуба заданий не правильно Оберіть профіль зубу, згідно рекомендацій до вибору та формування геометрії ріжучої кромки
Пила перебувала / вступила у контакт із заготовкою до досягнення нею оптимальної швидкості різання Не приступати до роботи, доки пила не набула оптимальних робочих швидкостей